Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników z Lubrinnova!

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników z Lubrinnova!

Zapewnienie możliwie jak najbezpieczniejszych warunków pracy osobom zatrudnionym to podstawowy obowiązek każdego pracodawcy. W branży przemysłowej jest to jednak spore wyzwanie. Tutaj z pomocą przychodzą produkty Lubrinnova. Do zalet tych olejów z całą pewnością możemy zaliczyć większe bezpieczeństwo pracy z ich wykorzystaniem.

Bezpieczeństwo operatorów

Produkty Lubrinnova oparte są na syntetycznych estrach olejów pochodzenia naturalnego, które są przyjazne nie tylko środowisku, ale również osobom pracującym z nimi. Estry te wykorzystywane są także w branży kosmetycznej, dzięki czemu są one bezpieczne dla skóry, niosąc za sobą mniejsze ryzyko podrażnień czy alergii skórnych. Co więcej, na bezpieczeństwo operatorów wpływają również takie właściwości jak wyższa temperatura zapłonu, a co za tym idzie – mniejsza łatwopalność w porównaniu do olejów mineralnych. Wszystko to sprawia, że stosując oleje obróbcze Lubrinnova, możesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczniejsze środowisko pracy.

Zmniejszona atomizacja olejów obróbczych

Przyjazne środowisku produkty Lubrinnova cechują się również tym, że podczas pracy tworzą mniejsze krople niż oleje mineralne, dzięki czemu szybciej opadają one na powierzchnie. Znacznie zmniejsza to ryzyko inhalacji przez operatorów, a tym samym – pozytywnie wpływa na ich zdrowie. 

Lubrinnova – korzyści dla Twojej firmy

Zapewniając swoim pracownikom bezpieczne środowisko pracy, dbasz o ich zdrowie, a co za tym idzie – minimalizujesz liczbę pracowników na zwolnieniach lekarskich. Przekłada się to także na korzyści ekonomiczne przedsiębiorstwa, jak również na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Może się wydawać, że w branży przemysłowej nie ma miejsca na przyjazne środowisku i zdrowiu rozwiązania – nic bardziej mylnego! Lubrinnova pokazuje, że jest to jak najbardziej możliwe, za co została wyróżniona nagrodą Eco Prize MTP przyznawaną za najbardziej ekologiczny produkt (produkt, za który otrzymaliśmy nagrodę, to Altergrinding E).

Zadbaj o bezpieczeństwo operatorów już dziś i wybierz ekologiczne ciecze i oleje obróbcze Lubrinnova!