Lubrinnova na targach INNOFORM

Home / Marka Lubrinnova / Lubrinnova na targach INNOFORM
Lubrinnova na targach INNOFORM

Lubrinnova na targach INNOFORM

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników innowacji oraz branży narzędziowo-przetwórczej na 6. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się w dniach 16-18 kwietnia 2024 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Marka Lubrinnova znajduje się na stoisku nr 33.

To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć najnowsze technologie, poznać trendsetterów branży i nawiązać cenne kontakty biznesowe. Targi INNOFORM są nie tylko miejscem wystaw, ale również przestrzenią dla wymiany wiedzy i doświadczeń. W programie przewidziano między innymi konferencję na temat „Recykling tworzyw w gąszczu regulacji. Jeszcze szczytna idea czy już utopia” (16.04) oraz giełdę kooperacyjną (17.04), które zapewnią uczestnikom szeroki przegląd aktualnych wyzwań i możliwości branży.

Zapewniamy, że każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą szukającym nowych rozwiązań dla swojego biznesu, ekspertem branżowym, czy studentem interesującym się najnowszymi trendami w przemyśle.

Odwiedzając nasze stoisko, możecie nie tylko zapoznać się z naszymi najnowszymi ofertami, ale również skorzystać z okazji do bezpośrednich rozmów z naszymi ekspertami. I co równie ważne – dla wszystkich gości przygotowaliśmy pyszną, aromatyczną kawę, która z pewnością umili Wam czas spędzony na targach.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zgłębienia wiedzy i poszerzenia horyzontów biznesowych. Odwiedźcie stronę www.innoform.pl, aby poznać pełny program i zarejestrować się, korzystając z bezpłatnego zaproszenia. Czekamy na Was w Bydgoszczy!

Zapraszamy serdecznie, Zespół Lubrinnovej